Android 4.0 ICS pro všechny Xperie roku 2011

13. 9. 2011, 18:02 | Michal Petráček | Zobrazit komentáře (0)

Sony Ericsson se rozhodl potěšit majitele stávajících telefonů této značky a oznámil aktualizaci operačního systému pro všechny Xperie roku 2011.

Nová verze operačního systému Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich bude představena v říjnu nebo listopadu, jak už jsme vás informovali v tomto článku.

Sony Ericsson se rozhodl potěšit své zákazníky a oznámil aktualizaci systému na Android 4.0 ICS pro všechny Xperie roku 2011. Jmenovitě se bude jednat o těchto zařízeních: Xperia Arc, Xperia Play, Xperia Neo, Xperia Pro, Xperia Arc S, Xperia Neo V, a Xperia Ray.

Zatím nejsou k dispozici informace o datu uvolnění aktualizace, ale do konce roku 2011 se to téměř jistě nestihne. Sony Ericsson ale zatím jako jediný oznámil, že pro svá stávající zařízení aktualizaci vydá. Tímto krokem se nejspíš snaží napravit reputaci, kdy například tehdejší vlajková loď Xperia X10 běžela na Androidu 1.6, zatímco například HTC Desire mělo už Android 2.2. Tento krok Sony Ericssonu velice vítáme a doufáme, že mu elán vydrží i do budoucna. 

 

Zdroj: pocketnow.comNásledující článek
Sony Xperia ion: 4,6
Předchozí článek
Nový Android 4.0 Ice Cream Sandwich bude v říjnu až listopadu